| sebastian1999 a întrebat:

.. vreau sa descarc metin2 united us iar cand intru pagina des site si dau la download sta mult si mi se incarca am stat si o ora si nimic! ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| bogdi504 a răspuns:

Pai stai mai mult.si cand vrei sa downloadezi jocu dai si tu un restart la pc(personal computer) si dai descarcare dupa...si asigurate ca ai inchise toate ferestrele de pe ecran.si daca tot nu merge inseamna ca ori ai multi virusi in pc ori ai prea multe fisiere in local C si se descarca greul... funda?

1 răspuns:
| SzL a răspuns:

1. daca doresti metin2 united(privatul), este reload la sv sau din cate am inteles s-a inchis serverul si siteul
2.in caz ca vroiai metin2 UK inseamna ca ai tu conecsiune proasta la net
3. Funda?