| dorian11 a întrebat:

vreau sa imi raspundeti la o intrebare :
am un cont de metin2ro de lv 38 cont care a fost spart si nu mai am nimic pe el arme, armuri, nimic
ce sa fac sa imi incep altul nou sau sa fac un farmer?
cum ar fi mai repede?

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Poti sa faci cum zice Orkroc, sau poti sa ceri o undita si niste momeala, pescuiesti o saptamana si nu se poate sa nu pice macar o prela. Dar sa stai la pescuit macar 10 ore pe zi.

| Orkroc a răspuns:

Eu zic sa-ti faci o fata si sa cresti cu el te faci ibita furi bani la prosti eu asa am facut si am facut la bani si la iteme de mi-am facut contul mai tare decat inainte