| CopilMnecraftian a întrebat:

vreau sa ma apuc de facut filmulete dar nu stiu cu ce programe se filmeaza sau editeaza pls help FUNDITA

Răspuns Câştigător
| TaKuYa a răspuns:

Cele mai bune pentru editare sau pentru a adauga efecte speciale sunt din gama Sony Vegas sau Adobe After Effects!

| CopilMnecraftian explică (pentru TaKuYa):

A da am uitat am nevoie si de un lick de download big grin

| TaKuYa a răspuns (pentru CopilMnecraftian):

Aici este o problema. Amandoua programele trebuie cumparate. Eventual, poti sa le gasesti crackate pe internet, dar ai grija, cu toate ca nu ti s-ar putea intampla mai nimic, sa iei ceva crackat de pe internet e practic, ilegal. Poti cauta pe youtube tutoriale in care inveti cum sa le iei crackate.

3 răspunsuri:
| Druai a răspuns:

Salut! Uite aici cele mai folosite programe.Dar sa stii ca nu este usor de lucrat in ele: Vegas Pro 12 /Adobe Premiere.