| Tudor2009 a întrebat:

Vreau sa ma lămuriți și pe mine cum sa ma joc la forma maxima pe Sony Xperia miro(fără sacadare, sa meargă cât poate el de bine). Mulțumesc, dar fundația!

1 răspuns:
| tony98 a răspuns:

Pai avand in vedere ca procesorul este de doar 800 MHz nu ar trebui sa ai sperante sa iti mearga jocurile "tari" foarte bine.
ai putea incerca un task killer pentru a-ti opri aplicatiile.
Insa pentru a rula un telefon bine ar trebui cel putin un dual core
numa bine!