| ShaunWhite a întrebat:

Vreau sa ma las de metin dar da ca ma las de metin nu stiu ce joc online sa mai ma joc sad.Imi puteti recomanda un joc online frumos in afara de 4story? Sau macar un metin2 privat cu battle si otel la shop in afara de metin2 hotstyle si hammer dar am uitat sa mentionez :metinul sa fie si pvp si pvm SAU mai bine imi dati un joc online gen metin cu plusat iteme si chesti din astea big grin Va multumesc.

15 răspunsuri:
| William a răspuns:

Daca vrei cel mai tare joc posibil, joaca DC Universe Online, nu e ca mt2, e mai bun din toate punctele de vedere. Sau joaca metin2 steel cu batalie si otel in shop, cu eventuri aproape zilnic (2-3 sau 4 eventuri pe zi) si cu GM prietenosi care se ofera sa te ajute cu probleme dar daca ii intrebi ceva iti spun ca nu stiu cum sa te ajute.

| IliadisJunior a răspuns:

Sal,incearca Brawl Busters...e super fain, eu il joc de mult timp si nu m-am plictisit, cauta pe youtube cum arata, uite link! http://www.youtube.com/watch?v=Y3_Add5Ikv4
si site-ul unde te poti inregistra si downloada http://www.brawlbusters.com/, are 300 mb

| DeGea1 a răspuns (pentru IliadisJunior):

Ce lv ai? eu am 10 arma +4 si restul +2! poate ne intalnim

| IliadisJunior a răspuns (pentru DeGea1):

Pai eu am, lv 20happy

| Planta55 a răspuns:

Brawl busters si microvolts. P.S.S pe brawlbuster te poti loga cu contul de pe microvolts. Sau daca preferi jocuri de strategie Transformice. Sau metin 2 TDL (are pvp pvm si fun) sau imba mt2.

| Sn2013 a răspuns:

Wow, metin2 hammer, uber strike, far cry3, cs

| codrin47 a răspuns:

Incearca League Of Legends(LOL)E foarte tare, de strategie.

| cristianboss12 a răspuns:

Daca vrei sa te lasi de metin mai iesi si tu pe afara si iti faci prieteni reali sau daca vrei joaca metin2 cx

| stiuintrebariciudate a răspuns:

Daca vrei un metin2 pvp sau pvm este unul bun numit metin2United.Incepi de la lv 30 cu cal armat cu arme de la 30 si armura de lv 26 +9 toate.La magazin iti da armurile de la lv 42 si 48 +9 si armura de la lv 61+7.Iti da armele de la lv 65 nu toate, cateva. Sper sa intri. Daca intri poate te pot ajuta cu otelusi cu niste arme.Sunt pe server Omega pe albastrusi am lv 93.Id meu este SatanaHot

| SilentSkull a răspuns:

Cei care jucati brawlbusters dati-mi add : cristi_cristea_2010

| fdsddfff a răspuns:

Eu ti-as recomanda mt2earth

| aaasasasa a răspuns:

Metin2 steel incearca e frumos!

| Andrey_Dnny_1991 a răspuns:

Cabal sau metin2earth lineage wow sunt multe jocuri cu pulast talisman

| Radu_RaduTzu_1995 a răspuns:

Prietene eu iti recomand metin2 steel, are batalie si otel la shop.

| Twiics12 a răspuns:

Poi..incearca si tu.wow, talisman, perfect world, aion, runes of magic etc....sunt multe jocuri de genu, si mult mai calumea decat metinwinking