| girl199 a întrebat:

vreau si eu un cont lady popular care sa aiba cel putin 10 zile va rog mult nu conteaza nivelul plizzz cel care imi da primul contcare merge dau funda
:*:*:*:*:*:*

2 răspunsuri:
| PŞtefaniaP a răspuns:

Doamne! Deci nu va intra in cap! Sa-ti spun si tie mai pe scurt:Terminati odata cu cersitul credeti ca castigati cv din asta! :p

Draga, cum i-am spus altei cersetoare faceti-va singuri conturi:p Munciti pentru ele daca vreti sa fie misto contul laughing)

| girl199 explică:

Draga in primul rand esti o nesimtita. Si in al doilea rand defiecare data cand am incercat sa imi fac nu a mers. Asa ca mai bine taci! si vezi-ti de treaba!