| TearsOfBlood a întrebat:

Vreau si eu un progr sau ceva care sa imi faca pc-ul sa mearga foarte foarte repede(e bine si repede dar sa nu se blocheze des).
Configurare pc:Intel(R) Pentium 4 1. 8ghz, 512 mb ram, directx9. oc, placa video Nividia Geforce 4MX420 64 mb.
Si as mai vrea sa stiu ce jocuri pentru pc pot sa joc pe acest calc.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Pai... Tune up utilitieshttp://www.tune-up.com/ e cel mai bun program (cel putin asa am auzit).
Jocuri mai usoare, ceva care nu e 3D (gen metin2)daca nu iti merge repede Pc-ul.Adica DDtank, mapple story etc.
Totusi daca vrei ceva mai complicat poti incerca doar un joc cu grafica,, mare'' iar dupa ce te plictisesti, dezinstaleaza-l cu revo unninstaler si instaleaza altul pe placul tau;). Sper ca te-am ajutat, bafta!