| CaPoNe95 a întrebat:

Sall TPU, ziceti-mi si mie niste jocuri misto care sa mearga pe 2gb ram, 1 gb placa video si procesor de 1, 7 ghz amd athlon.Cam slab procesorul,stiu, dar cred ca imi vor merge destule jocuri.Dau fundita celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| DragosHuuuu a răspuns:

Need for speed underground 2 si 1, need for speed hot pursuit, need for speed world, astea sunt cu masiniwinking sa imi mai zici ce categorii vrei

12 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce Athlon, CE placa video? Degeaba o fi avind ea 1GB ram, daca e vreo flashneta de GT220...

| CaPoNe95 explică (pentru KodrutZ):

Procesor:Intel Celeron 1, 7ghz, 2 gb ram, placa video ati radeon xpress series, 1 gb ram...astea sunt

| KodrutZ a răspuns (pentru CaPoNe95):

Pai Athlon sau Celeron? Radeon... cit?

| CaPoNe95 explică (pentru KodrutZ):

Celeron celeron......radeon xpress series atat.

| KodrutZ a răspuns (pentru CaPoNe95):

Pune un GPU-Z in puii mei si zi ce radeon e ala, nu exista xpress series si atit.

| CaPoNe95 explică (pentru KodrutZ):

Daca atat scrie ce vrei sa-ti mai zic mai mult de atat

| KodrutZ a răspuns (pentru CaPoNe95):

Pune un GPU-Z in puii mei si zi ce radeon e ala, nu exista xpress series si atit.
http://www.techpowerup.com/gpuz/

| MihaiGe a răspuns:

Fifa 11
Far cry 2
Counter strike
Need for speed most wanted
Assasin creed 1.
Bafta!

| DemonSoul a răspuns:

Sunt multe jocuri ...scrie pe google "can i run it"? si acolo iti zice daca jocul iti merge, daca jocul are cerintele peste pc-ul tau! funda?

| DragosHuuuu a răspuns:

WoW, FIFA 11 daca mai vrei iti mai zic numai sa imi spui ok? FUNDA PLS!

| CaPoNe95 explică (pentru DragosHuuuu):

Mai zi-mi

| DragosHuuuu a răspuns (pentru CaPoNe95):

Need for speed underground 2 si 1, need for speed hot pursuit, need for speed world, astea sunt cu masiniwinking sa imi mai zici ce categorii vrei

| Adrian_Radoi_1999 a răspuns:

Pai NFS1, 2 NFS MOST WANTED Crysis 1, 2 Mario, Cred ca si sims 1, 2 funda?