| NewAssasin a întrebat:

ziceti-mi si mie un metin2 privat la care faci bani repede dar sa nu fie candy longju, alte longju-uri, svr pvp sau svr cu hamachi, united, dinamik, sky. hammer, apollo colosseum, gothic., oriental, style, ro style, ro speed, si sa fie fara bonusuri 6/7 la care nu trebuie iteme pentru +, daca se poate sa aiba fms +9 sau alte arme iar la armuri sa aiba minim 3 armuri de cate fiecare rasa daca are scut de 61 si inca o amura de max lvl 66 e super bine dar sa nu aiba king sau arme epice la shop! daca stiti un metin ce indeplineste conditiile cerute sa-mi zica. va primi fundita. daca nu stiti mai bine nu raspundeti, fundita carui imi zice ce am cerut

4 răspunsuri:
| NewAssasin explică:

Daca nu stiti nu mai raspundeti

| BogdanFnky a răspuns:

Owner: [OwN]Maxx :lol!:
Server Status: [color=#40FF00]ONLINE[/color]
MC/IP: 86.34.17.152
Level 127 start,iteme 2010/2011 la magazin
Rate
Experienta: 5000%
Yang: 5000%
Obiecte: 5000%
Fierar: 100% , nu cere iteme !

Video: Pe Site ! sau aici www.youtube.com/watch?v=qHpipqOBImk
Poze: Pe Site !

Timp Online:
*24/24

Buguri rezolvate: Login-Bug
Regat recomandat: Albastru

Forum: www.volumemt2.hitforum
Site : http://86.34.17.152
Client Recomandat: By Abesgaara v3.7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 mijagi.