| Alexandru_Alex_1976 a întrebat:

Sall tuturor puteti sa imi scrieti si mi-e programe android sau site-uri pt a descarca jocuri/aplicatii pe android gratis? as vrea sa imi descarc gta san andreas si nu stiu cum am incercat dar cand deschid aplicatia imi spune ca descarcare ratata pt ca nu am cumparat aplicatia

5 răspunsuri:
| AndyAnonim a răspuns:

Cauta pe aptoide

| Petre_Razvan_1994 a răspuns:

Salut
Am incecat sa iti raspund la intrebare dar TPU nu ma lasa pentru ca incurajez pirateria
daca vrei vorbim pe chat happy

| Petre_Razvan_1994 a răspuns:

Pai vad ca le stii si tu laughing)

| Alexandru_Alex_1976 explică:

Am incercat pe aptoide nu merge
Si pe zipy degeaba si pe 4 shared nu merge pe muzhiwan nu stiu de unde sa imi iau versiunea actualizata