| Lary_Lari_1993 a întrebat:

Sall,unde sa putea gasi laptopul de gaming HP star wars limited edition dar as dori sa aibă procesor Intel core i7 imi puteti spune bugetul este 36 mil. Dar acelasi laptop cu procesor i5 e ok merg bine jocurile: minecraft, cs:go? Pls ajutati-ma!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa dai o caruta de bani pentru unul cu i7 sau i5 daca tu joci minecraft si cs:go. Nu trebuie sa iti iei un laptop de editie limitata pentru ca o sa platesti mai mult doar pentru un design unic (daca esti fan inrait Star Wars nu te pot opri, dar daca nu, nu prea are rost).