| Adrian199624 a întrebat:

SALL
Va rog sa imi spune-ti daca merge GTA IV pe un LAPTOP HP : INTER CORE i5 - 2430 M 2.40 GHz
4 GB RAM
Windows 7 32 bit
Placa video Intel HD Graphics Family - 1190 MB

DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| srgkiddo a răspuns:

Iti merge, eu aveam procesorul mai mic decat al tau si imi mergea perfect.

2 răspunsuri:
| Cata1919 a răspuns:

Hooohoo,inca cum cu i5 merge orice, 4gb RAM ii in regula, windows 7 32 bit la fel, placa este buna in general multi au placa de 500 adica nici un giga.Deci eu spun ca iti va merge, nu stiu daca pe high dar iti va merge sigur pe low si medium.