| Raducanu1996 a întrebat:

Sall va rog spuneti-mi si mie un hack pentru metin2ro incat sa vina toti monstri la mine, dati-mi linkul si explicati-mi cum il instalez dau funda!

1 răspuns:
| KnightOfNight a răspuns:

Ai auzit de noile update-uri facute jocului? Imediat ce intri in joc cu un astfel de hack si aduni mobii mai mult de 5 min vei fi banat pe IP de catre sistemul jocului.Nu cred ca vrei sa-ti pierzi toate conturile pe care le ai.Mai gandeste-te inainte sa folosesti hack pe metin2.ro