| Yosii a întrebat:

Sall. voi ce alegeti dintre Counter Strike sau Metin2?

Răspuns Câştigător
| zBub a răspuns:

Metin2...dar creeaza dependenta

3 răspunsuri:
| MonterDoc a răspuns:

Metin2:
-joc online (bun pentru sociializare)
-MMORPG (violent...)
-Plictisitor(in comparatie cu alte MMORPG)

Counter Strike:
-Online (multe servere deci fara plictiseala)
-are pack-uri(adica poti sa il customizezi.sa il faci sa arate cum vrei uh)
-Are intriga mai buna

Eu as ofta pentru C.S. dar faci cum vrei.(daca totusi preferi MMORPG-urile incearca altul de exemplu WoW si iti va placea mai mult decat metin2(mai ales versiune "Ro" care este foarte slaba.))

| GaBy97GaBy a răspuns:

Amandoua dar de cs te plictisesti adic si de metin da mai greuhappy

| aLexuK a răspuns:

Cs e un joc ffffffff populat dar metinul cred ca esti si mai si...eu jucam metin dar nu mai invatam nimic. ajungeam acasa de la scoala direct pe metin.cu cs e altfelbig grin