| GeoxGeoX a întrebat:

Sall vreau un metin rate 1000 lvl 250-255 sa faci banii foarte foarte repede la fel si levelul... Funda happy

P.S: in afara de hammer,mage,energy,light,wars, valmondial, mondial

Răspuns Câştigător
| xNNNekso a răspuns:

Metin2 Vibe
Metin2 DppT
Metin2 GTH
Metin2 Angel

| GeoxGeoX explică (pentru xNNNekso):

Mersi e super DPPTwinking

3 răspunsuri:
| XTreme00 a răspuns:

Explosion 2

| Chuchk a răspuns:

Reacomand:https://vamosmt2.org/,www.lunaris-online.org/,www.manganomt2.com
, daca vrei o varianta a oficialului metin2ro adica serverul Beta server el ruleaza doar cand cei de la gameforge vrau sa implementeze noi iteme pe metin2ro metin2en metin2us etc in fine link-ul serverului beta este aici dar deocamdata este inchis.