| LikeGreen a întrebat:

Sall vreau un server de samp gata facut are cineva sa-mi dea unul?

7 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Da am eu

| amazonul11 a răspuns (pentru AlinKun):

Il dai?

| AlinKun a răspuns (pentru amazonul11):

Da

| amazonul11 a răspuns (pentru AlinKun):

Zil

| LikeGreen explică (pentru AlinKun):

Paii da-mi idiul tau de mess sa vb acolo ca vreau sa il cumpar

| AlinKun a răspuns (pentru LikeGreen):

Alinalin17@yahoo.com

| MiticaCercel a răspuns:

Vrei sa te joci pe un server de samp de durata? Sunt sigur ca acest server iti este dedicat tie!
Avem summer quest, summer gift activ, avem multe sisteme care sigur o sa te impresioneze.
Daca vrei un bonus de inceput poti adauga la refferal ( 6325 ) sunt sigur ca o sa te ajute mult!
HostName: RPG.HEROIC.RO - Summer Quest - Summer Gift - Update
Address: rpg.heroic.ro:7777
Players: x / 300
Ping: 9
Mode: Hulk v2
Language: RO/EN
Refferal - 6325