| Dorin14 a întrebat:

Sallut la toti vreau si eu sa intreb o smecherie cum pot sa fac de exemplu intru pe un sv de JB si nu poti vb de la tero imi da si mie cineva poate un config ceva sau alt ceva care poti baga in config.cfg si cand vb de la tero sa se auda va rog spuneti-mi si mie big grin daca poate stiti!

2 răspunsuri:
| Em1neM a răspuns:

Cred ca era bind v +symonvoices. daca nu intra la option la voices si regleaza de acolo. funda?

| Dorin14 explică (pentru Em1neM):

Nu ma am in vedere daca poti in asa fel ca sa poti vb la microfon de la tero! daca poate gasesti si pui ceva in config.cfg si sa poti vb de la tero daca nu esti admin