| casher a întrebat:

Sallut TPU!

Am auzit de un joc:

Talking Angela!

Am jucat putin si am vazut un fel de camera in ochii pisicii.
mi-s-a parut ceva ciudat, am mai jucat putin si a zis :

Me have 18 years, you?

What is your name?

What is your school?

De genu, si a mai zis asa [ inainte de ai zice cum e numele meu ] :

Hey, Valentin, want to be my love?

Da, cam asa, ma cheama Valentin straight face

_______________________________

M-am uitat pe net: Talking Angela Eyes

... Am gasit multe videouri de genul: Stop playin' tallking angela is very dangerious! | Talking angela: Hacker discovered | Talking angela: Hacker in her eyes!

Si m-am uitat, am vazut o camera in ochii angelei, si, in jocul asta, cand am inceput sa joc, era si un om in imagine.

Eu cred ca asta cu hackerul e real, dar, ziceti-mi voi daca e real sau nu ca nu sunt prea sigur! Plz dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Darius392 a răspuns:

Http://www.allvoices.com/......o-children
Citeste, poate te ajuta.

| casher explică (pentru Darius392):

>> Aa... zi-mi daca tu crezi in asa ceva, nu vreau mai mult happy

| April_Cristina_1976 a răspuns (pentru Darius392):

Nu

30 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Trebuie să ai grijă... Cine știe ce se mai întâmplă.

| adrianbestboy98 a răspuns:

Mor rolling on the floor cum naiba sa credeti asa cevaaaa laughing

| JamilaGizeh a răspuns:

MAI COPILASI, VOI CHIAR NU AVETI MINTE? Asta e o mare abureala de speriat copii fraierici ca voi. Puneti botu' la toate facaturile. Toate povestile astea sunt inventate.
Va jucati ore in sir stupizenii din astea apoi incepe sa va joace feste imaginatia si aveti impresia ca vedeti stelute si unicorni pe tavan. Lasati prostiile astea, serios. Eu inteleg ca e vacanta si va plictisiti, dar...
Uitati-va aici

https://www.youtube.com/watch?v=RiOsiMVFlZU

https://www.youtube.com/watch?v=V0NwWBuwfFA

| Turbo223 a răspuns:

Mie mi-a zis are you a child?

| casher explică:

ATENTIE!

Vreau sa stiu daca voi sunteti de acord cu mine daca este un hacker acolo sau nu, sa stiu sa le spun la toti care joaca talking angela, cand am intrat pe google play la talking angela am vazut la commentari: un joc ft frumos, un joc frumos, doar ca trebuie sa stii engleza love struck |

| Yukki a răspuns:

Mie mi-a spus: i like your teeths, look like a little rabbit. De unde naiba stie.....sau am intrebat: you are a boy, isnt?
Hm. Maybe, but why? Do you wanna date with me?
Poker face... Nu jucati rahatu asta...

| casher explică (pentru Yukki):

Ce inseamna teeths? sau vroiai sa zici tits / boobs [ sâni ]?

| Koko21 a răspuns:

Hei pozele alea au fost editate ca sa faca copiii mici sa se sperie deci nu e adevarat ca ea are un om in ochi si ca a furat 3 copii din Bucuresti si asa ami departe ca e infricosatoare asta da sunt de acord chiar este big grin

| 4nt0ny0 a răspuns:

Chestiile astea sunt foarte periculoase. Poate camera aceea era cea in care stateai.Iti recomand sa le eviti.

| casher explică (pentru 4nt0ny0):

>> nu e camera mea, e camera hackerului

| 4nt0ny0 a răspuns:

Chestiile astea sunt foarte periculoase. Poate camera aceea era cea in care stateai.Iti recomand sa le eviti.Iti pot fura informatiile personale.

| Denisa1828 a răspuns:

E adevărat! Talking Angela este foarte periculos. Am pățit - o și eu rău de tot. După câteva zile de la instalarea jocului mi s-a virusat tableta, mergea foarte lent și după nu a mai fost de folos. NU INSTALAȚI!

| CevaChestiosenie a răspuns:

Eu am intrebat daca ma vede si a zis ca da si m-a intrebat si pe mine chestiile astea

| JamilaGizeh a răspuns (pentru CevaChestiosenie):

Si crezi ca daca intr-adevar e cineva in ochiul ala al ei era atat de prost incat sa spuna ca te vede? rolling on the floor)))

| Misa_Stan_1980 a răspuns:

Se spune ca jocul este facut de niste PEDOFILI si in ochii acesteia se observa trei copii acestia disparuti!

| Dragos_Natalia_Bianca_1990 a răspuns:

Eu,sa spun sincer am vazut la fel si crede-ma ca nu il recomand. Daca il ai sterge.Nu juca.Doar recomand.Dar poti face ce vrei eu am zis asa doar.

| Carmen_Ema_1973 a răspuns:

Eu am vazut camera aia e adevarat!

| Sarah45 a răspuns:

E real. Si e păcat ca un joc asa frumose plin hackeri. Dar nu ii dă datele personale si acoperă camera selfie. Daca iti cere datele dai unele false, inveteazale. Daca ii dai datele te fura

| SarahElenaSrh a răspuns:

Nu cred ca e real, mie imi vorbeste doar despre Paris si moda.

| cristianlogan25 a răspuns:

Nu stiu cred ca e real din cate stiu

| TamaraLazar a răspuns:

E adevarata chestia! Adica, am jucat si am intrebat-o daca e in hacker si a raspuns:"Sometimes..." Am intrebat-o daca are : o femeie in ochi say in barbat sau 2 copii si a zis: (eng) de ce sunt speriata de ea? Ea este doar o pisicuta"

| Olypusa a răspuns:

Sa stii ca mi-a spus varmea de chestia asta cu angela si ne-am dus sa luam tableta sa ne uitam in ochii ei. Neam dus sa o spalam pe dinti fiindca acolo se afla o oglinda. In ochii ei se afla o incapere, se observa destul de clar un tablou negru ca un dreptunghi si mobila aceea. Nu mint, jur!

| Olypusa a răspuns:

laughing

| Ioana_M_2000 a răspuns:

Este real. Si am vazut un om in ochi ei. Chiar si talking to si ginger sunt la fel.

| Dodu_Viki_1997 a răspuns:

Chiar e drept! prietanii mele s-a blocat telefonul si doar acest haker poate sa il dezblocheze! NU VA JUCATI IN TALKING ANGELA SI TALKINNG GINGER!

| Gheorghe_Iulia_2000 a răspuns:

Am observat in-ntr-o poza cu Angela o camera un calculator si o masa nul instalati!