| คภ๔гєเ a întrebat:

Sallut TPU, am si eu niste probleme legate de un joc:
am descarcat 18 wos haulin si 18 wos convoy, dar, cand intru in ele imi da o eroare identica legata de Prisme3 D uitati aicea niste linkuri cu poza erorii : prima eroare: http://i62.tinypic.com/11cbj2a.png

si daca dau click pe ok : http://i59.tinypic.com/5v3sxk.png
am direct x 9 instalat, driverele la zii dau FUnda+ Vot la cel mai rapid raspuns

6 răspunsuri:
| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Nu este doar problema ta. Uite aici un video. Fa ca aici:

www.youtube.com/watch?v=7EpDPsLr0UE

Sper sa te ajute.

FUNDA?

| คภ๔гєเ explică (pentru Sharky_Fistis_1993):

Frate pe mine nu ma lasa sa intru in joc... dau start game si apar erorile. astept si alte raspunsuri

| Sharky_Fistis_1993 a răspuns (pentru คภ๔гєเ):

Atunci fa doar asta: Click dreapta pe Iconita de pe care intri in joc, alege proprietati > Compatybiliti > Si bifeaza "Run this Program in..." Acolo alege Windows service Pacak 2, daca nu merge si are in lista alege windows xp service pack 3, daca nici asa cauta daca este vista, si daca nici asa cauta windows 7 (nu prea cred ca o sa apara 7 pentru ca jocul este vechi).

Daca astea nu merg atunci... nu stiu...

| คภ๔гєเ explică (pentru Sharky_Fistis_1993):

Tot nu merge... sad

| Sharky_Fistis_1993 a răspuns (pentru คภ๔гєเ):

Incearca sa schimbi windowsu ar fi ultima solutie la care te pot sfatui sa apelezi. O alta versiune.

| คภ๔гєเ explică (pentru Sharky_Fistis_1993):

Pai asta e dupa ce am schimbat windowsu a inceput sa faca asta ca inainte nu facea :@ am windows 7 si tot 7 am vut