| Dorin97 a întrebat:

Sallut TPU! As vrea niste jocuri shooter pentru o placa video de 16 mb.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca the mummy dar nu stiu daca iti merge. laughing
funda?

9 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Mai bine te-ai juca de-a cumparatul de placi video.

| Hasss a răspuns:

Lol chiar nai 10 lei sa iei macar o placa de 128 de mega cu aia mai joci niste joculete tongue

| Dorin97 explică (pentru Hasss):

Unde sa gasesc eu o placa video de 128 mb cu 10 lei hai sa fim seriosi.Am gasit o placa video de 128 mb la 80lei second hand.

| Hasss a răspuns (pentru Dorin97):

Lol ba gasesti daca cauti :) pai lol =))
http://www.emag.ro/......166-08-20R
placa asta o am si eu numai ca e de 1 gb si joc ce vreau eu costa doar 110 lei... de la 80 de lei mai pui 30 si iei o placa in "randu lumi"
si o placa de 128 nu costa atat este foarte ieftina pentru ca acum pe piata st aproape numai de 512 in sus... nu prea mai vezi de 256 sau 128...

| Dorin97 explică (pentru Hasss):

Ok.Mersi.Ma voi mai interesa!

| Robert_5400 a răspuns:

Omule n-ai cum sa ai placa de 16 mbcrying

| DML1998 a răspuns:

Iti merg sigur urmatoarele :
unreal tournament
counter strike 1.6
half life
half life oposing force
half life blue shift
carmagedon 1, 2
duke nukem

| laur99 a răspuns:

Mario laughing nicii ala dracul laughing

| Gabrielll a răspuns:

Cu placa aia mai bine te duci si joci carti big grin