| sergyufloryn a întrebat:

Saltare am si eu o problema si sper sa gasesc raspuns big grin sunt un amre pasionat al jocurilor de strategie-shotere si azi mi-am reinstalat c&c generals zero hou toate bune si frumoase pana imi da o eroare care spune. you have encoutere a serious error serious error can mai bi caused by many thing... stiu ce inseamna stiu engleza dar nu stiu dc imi da eroare asta asta mi-a dadea si mai demult da dupa ce ma jucam o vreme jocu

3 răspunsuri:
| ExEquTeR123 a răspuns:

Pai cred cai o problema cu memoria ram adica spun si eu cred ca ai memoria ram prea mica frate ar trebui sa-ti iei unu de 2 gb asa ca am jucat jocul asta si mie imi dadea eroarea asta sau poate e vreo problema la setari oricum fa ce ti-am zis

| sergyufloryn explică (pentru ExEquTeR123):

N-are cum man ca am 4 gb de ram e alt ceva

| ExEquTeR123 a răspuns (pentru sergyufloryn):

Ti-am zis aia e o varianta dintre cele 20 care ti leas zice