| anonim_4396 a întrebat:

Salu! De ce trimit mass-uri intr-una la toata lista de mess? Cu un link despre o poza care nu se deschide, o fi vreun virus? Daca da, atunci cum scap de el?

2 răspunsuri:
| Bejinariu_Sebastian_1991 a răspuns:

Cena nu il mai deschide:@:@: k ii un virus cam la fel ca si CALUL TROIAN (daca il stii) si ala se raspandeste in tot pc si in plus iti modifica toate parolele: messenger, facebook, twitter, blog personal s.a :d. Daca l-ai descarcat deja descarca rapid Avg security 2012 si instaleazal dupa care scaneaza pc de 3 oribig grin Iti zic din propria experienta.pentru ca l-am descarcat si eu de curiozitate si avg a facut toata treababig grin iti zic eu