| FaraLag a întrebat:

Salu o sa va pun o intrebare la care toti jucoatori de mtetin2 nu o sa stie sa-mi raspunda.
Cum era metin2 la inceput?
Adica cand s-a lansat in Romania( ce iteme ce mape ce rase etc)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi plăcea mai mult la început. Caracterele sunt același pe toate metinele,nu diferă cu absolut nimic,au fost creeate o dată cu lansarea jocului. Cât despre mape, cele pe care le știi, cele clasice, MAP 1, Map 2, deșert,orci,Muntele Sohan,Țara de Foc,Templul Hwang, Turnul Demonilor și așa mai departe. În legătură cu itemele, cele clasice, sabie de nivel 1, 15, 25, 36, etc.