| Synno a întrebat:

Salu TPU! Am o intrebare legata de League OF Legends:
Cand intru in el, imi scriu parola si username-ul imi apare eroare:
Connection Failure: Unable to connect to the PVP.net server, iar daca dau OK imi iese din joc.

VA ROG AJUTATI-MA! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| All3x4You a răspuns:

Salut amice! Singura metoda este sa iei legatura cu cei de la supportwinking Asta este cea mai buna varianta. Le explici cum iti face si ei te vor ajuta sa rezolvi problema. Si eu am avut o problema de genu asta dar am rezolvat-o cu ajutorul lor. Bafta!