| DuduRadu a întrebat:

Salu TPU! Am o problema cu monitorul si nu stiu ce sa ii fac.Aseara pe la ora 22 a inceput sa isi shimbe singur luminozitatea cu toate ca aceasta este data la maxim ecranul este intunecat. Poate aveti voi idei din ce cauza poate fi.Va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| TheShredderSilviu a răspuns:

Prietene nu vreau sa te sperii dar vechiul meu monitor (era un belnea) dupa ce mi-a facut asa dupa 3 zile mi se tot inchidea si deschidea, s-ar putea sa iti trebuiasca altul.

| DuduRadu explică (pentru TheShredderSilviu):

Monitorul este nou acum vad ca a ramas doar mai intunecat nu mai are aceeasi luminozitate