| RomanianBoy333 a întrebat:

Salu TPU mi-am instalat gta iv (piratat) si nu mi se vede orasul si cladirile.Ce pot face sa rezolv?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ironwin a răspuns:

Ce este interzis pe TPU.ro?
Ne dorim ca TPU.ro să fie o agora, un spaţiu al exprimării libere, unde toţi membrii comunităţii noastre să se poată simţi în largul lor şi unde să poată interacţiona nestingheriti. Cu toate acestea, trebuie să ne amintim tot timpul că libertatea noastră este limitată de libertatea celorlalţi şi că, asemeni oricărui alt spaţiu public, TPU.ro are câteva reguli de conduită pe care trebuie să le respectăm cu toţii.
În linii mari, pretindem utilizatorilor noştri respectul reciproc, formularea clară a ideilor şi combaterea cu argumente a unei idei, nu desfiinţarea unui utilizator prin injurii.

Fiindcă aceste aspecte nu sunt mereu înţelese la fel de toată lumea, iată ce nu permitem noi pe TPU.ro:
- la nivelul postărilor, se consideră ca nepermis tot ce este pasibil de respingere;
- injuriile, limbajul obscen, agresiunea verbală şi ameninţările de orice fel;
- manifestări ale intoleranţei faţă de orice etnie şi faţă de opţiunile religioase, politice, sexuale etc. ale fiecăruia; instigarea la ură şi intoleranţa;
- spam/publicitate nesolicitată;
- rezolvarea de teme pentru acasă prin intermediul postărilor pe TPU;
- postările triviale sau care nu corespund cu specificul site-ului;
- postările care nu sunt formulate ţinând cont de regulile minimale ale gramaticii;
- postările care instigă la acte ilegale (ex: piraterie, consum de substanţe interzise, furt etc);
- postările care încalcă drepturile de autor, oferind informaţie preluata din alte surse, fără precizarea acestor surse;
- postarea de linkuri de pe diferite site-uri care promovează sau încurajează pirateria;
- hărţuirea utilizatorilor;
- abuzul de orice fel (abuzul de dreptul de a posta, abuzul de dreptul de a vota sau de orice alta funcţie de pe site);
- asumarea identităţii altor utilizatori sau crearea de clone;
- hacking.
În cazul întrebărilor din secţiunea Cauze Nobile, TPU.ro îşi rezervă dreptul de a şterge toate răspunsurile care nu respectă regulile minimei decente, care sunt în afara subiectului sau care ar putea leza imaginea respectivei cauze nobile.
Cine nu este de acord cu aceste reguli este liber să ne comunice acest aspect şi, dacă situaţia nu poate fi soluţionata astfel încât toata lumea să fie multumită, este liber să îşi încheie activitatea pe TPU.ro.

2 răspunsuri:
| Darius995 a răspuns:

Cel mai probabil ai nevoie de un comandline.txt. Poti trimite un email cu imaginea in care apare eroarea si cu specificatiile pc-ului tau la adresa claudiu04111997@co sultant.com. tipul ofera asistenta gratuita pentru gta 4

| Darius995 a răspuns (pentru Darius995):

Scuze, adresa este claudiu04111997@consultant.com. oricine are nevoie de ajutor in gta 4, tot ce este legat de erori sau alte probleme in joc va ajuta tipul acesta.