| RaulAbibula123 a întrebat:

Salu TPU!
Unde pot gasi magazine in Constanta unde au beyblade-uri.
Dau Funda!
Urgent!

6 răspunsuri:
| ciribist a răspuns:

Salut,si eu sunt un jucator pasionat beybladuri si stau in Craiova dar in fiecare vara vin pe la mamaia pe acolo dar nu cred ca exista magazine speciale pentru beyblade dar cauta prin locuri cu jucarii sau prin locuri unde se vand multe chestii. Apropo tu ce beybladuri ei si care crezi ca e cel mai bun? Eu il am pe sagittarrio si e bun ii bate pe toti prieteni mei dar nu acel flame sagitario altul cu alt metal care este un metal de aparare combinat cu atac e super misto si este inalt

| RaulAbibula123 explică (pentru ciribist):

Le iau pe:Galaxy Pegasus, Rey Stiker, Hell Kerbecs, Gravity Destroyer, Meteo L Drago.

| ciribist a răspuns (pentru RaulAbibula123):

Nu-s cele mai bube acestea sunt cele mai bune acste: earth eagle, earth virgo, big bang pegasus, diablo nemesis peste sa le iei

| costelmaravela a răspuns (pentru ciribist):

Ba eu il am pe big bang pegasus si ii fac pe toti

| costelmaravela a răspuns (pentru RaulAbibula123):

Gravity destroyer serios e pararama pe langa big bang pegasis

| Alexxxyk a răspuns:

Cora si magazine de jucarilaughing