| bogz a întrebat:

Salu! VA rog mult! Cum pot sa fac la test drive unlimited sa-mi dea misiuni de transportat masini, pentru ca am facut cam 5 si nu mai imi apar altele? Dau funda va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| BringMeTheHorizon a răspuns:

Pai trebuie sa avansezi in joc cu toate modurile.cusele,alea cu radarul, sa iei oameni la ocazielaughing). intelegi si pe parcurs deblocheaza altele big grino sa fie o cursa in jurul insulei.o sa-ti ia 40 de minute cu masina aia koenigsegg(tips: daca nu mai vrei sau iti e greu sa ocolesti mereu traficul sau politia. intra in TDU/Euro/Bnk/Vehicles si sterge folderul TRAFFICwinkingsi esti doar u su ceilalti players!winking