| sergyufloryn a întrebat:

SALUATRE CU VREO CATEVA ZILE IN URMA MIAM INSTALAT NFS CARBON IN PC si am vrut sa il fac high definition dar se pare ca am dat rezolutia prea mare si acum cand il deschis imi scrie format indisponibil dar cand il clonez prin power iso imi merge ps l-am si reinstalat si tot nu mi-am sters profilu si l-am instalat din nou dar tot nimic ce as putea face

1 răspuns:
| firilexu a răspuns:

Http://dl1.nfsplanet.com/......owmode.zip incearca asta, si cand iti da jocul in windowed mode, poti schimba rezolutia in una care sa o suporte monitorul tau.