| Popa_Eduard_1994 a întrebat:

Salui tpu.As dori sa imi dati un nume smecher care sa nu contina areierile hd ro sau cuantul gaming.Dar as dori sa contina cuintele Red Shadow Black.
Sa nu imi dati siteuri pentru ca am mai incecrat pe siteuri si nu a iesit nimic bun.Si apropo

Răspuns Câştigător
| Drami a răspuns:

Uite aici:R3dShad0w,BlackMonsterX88,BlackArrow,RedDeath,ShadowAsSaSSin,,BlacKTerror,RedXL,RedX,Black_King99,Cool_Shadow,RedMentaL,Black_BLacKouT,JustShadow,REDisHERE,MorTalXXShadow68,ShadowKK3,BlackWind,ShadowsKYNG89.

Sunt bune!winking

2 răspunsuri:
| MiulescuFlorinel2000 a răspuns:

Black Shadow

| Jhonny69RO a răspuns:

Shadow Killer sau Red Monster