| xXSpikeXx a întrebat:

Aș vrea să achiziționez tableta Allview Viva Q7 și aș vrea să știu dacă este bună în gaming.
Adică daca rulează jocuri gen : Asphalt, Gta 3/Vice City/San Andreeas, Real Racing etc...
Si daca este buna.
Nu ma intereseaza cum se aud difuzoarele.
Si imi este de ajuns 7" inch.
Daca touchscreenul face probleme?

Multumesc!

2 răspunsuri:
| Petrica_Andrei_Romedea_1999 a răspuns:

Faci foarte rau, deoarece o tableta AllView se strica foarte repede! Am avut acea tableta care o ai tu! Mi s-a stricat intr-o luna! Eu ti-as sugera alta firma!

| xXSpikeXx explică (pentru Petrica_Andrei_Romedea_1999):

Se strica?
Mai stiu pe cineva care are si o are de 7-8 luni si e in stare perfecta
Dar este buna pentru Gaming?