| Danyelaru a întrebat:

Salut, aceasta este o intrebare destinata doar celor ce folosesc GeForce NOW. Salut am un prieten care are geforce now si are gta v, cine stie o metoda cum poti juca gta v pe geforce now? Ps: Metoda sa fie Functionabila si gasita recenta, cele de pe Youtube nu merg.
Daca cineva stie sper sa lase aici in comentarii sau sa ma adauge pe discord : Danykelarul#7629
O zi buna!

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu este. Daca jocul nu e pe lista nu il poti juca.

| Jakye a răspuns:

Poţi juca multe jocuri care nu sunt în lista GeForce Now, dar nu o să intru în detalii.

Nu, nu mai poţi juca Gta V pe GeForce Now.