| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Salut.Acum 20 de minute cineva din apropierea Craiovei a incercat sa imi sparga contul. Avea parola dar am avut verificari si nu a reusit. Apoi cineva din Washington ma suna incontinuu.Am blocat nr. Apoi iar ala din apropierea Craiovei cu contul.Stiti ce ar putea insemna?

5 răspunsuri:
| RobertRawr a răspuns:

Ai intrat pe un site de ne incedere si te-ai logat cu contul? Sau ai pus numarul de telefon?

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru RobertRawr):

Numarul de telefon nu l-am pus nicaieri si am intrat pe un site de moduri pe samp nesecurizat dar nu m-am logat

| RobertRawr a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Pe contul care a vrut sa il sparga aveai numarul de telefon?

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru RobertRawr):

Da

| RobertRawr a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Esti posibil ca el a intrat pe contul tau, ti-a vazut numarul de telefon si cand a vazut ca nu mai poate accesa contul te-a sunat.