| qan1o a întrebat:

Salut. Acum cateva luni mi-am luat un mouse corsair sabre pro rgb. Azi am vrut sa-mi fac rgb ul custom(icue software) am descarcat totul bine, mouseul mergea perfect. Am vazut ca imi cere update la mouse si i-am dat update. (s-a oprit si el si rgb ul) cand era pe la jumate a aparut o eroare si s-a oprit descarcarea iar mouseul nu mai mergea deloc. Am scos, am bagat in alt port usb, tot degeaba, am resetat windowsul tot degeaba, am dat restarturi etc. Se mai poate face ceva sau s-a ars? (tin sa mentionez ca acu cand bag cablu in pc nici nu mi-l mai vede).

2 răspunsuri:
| Al3x998 a răspuns:

Nu merge nici daca il bagi in alt PC?

| Mtoni a răspuns:

Nu s-a ars dar cred că nu mai ai ce îi face dacă procesul de update s-a blocat.