| Gombofish a întrebat:

Salut! Acum câteva zile am făcut o greșeală. Cand am vrut sa intru pe fortnite, mi-a a apărut un cod care expira în câteva minute și mi-a aparut un site pe care sa intru unde am băgat codul și mi-a apărut sa ma conectez la Facebook, gmail, Nintendo etc dar la PlayStation network nu a apărut și m-am conectat cu gmail...a mers....Am intrat pe fortnite, contul era, celelalte jocuri erau dar contul de fortnite nu mai era, doar numele mai rămăsese.Cum sa fac sa îl reactivez? Va rog dacă știe cineva

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu potis a mai reactivezi nimic, fiindca computerul este deja virusat. Du-l la un specialist sa-l deviruseze si sa-l curete!

| Gombofish explică (pentru Violleta2022):

Nu am computer, am ps4, când am băgat codul și am ales gmail am băgat de pe tel.