| djmyrel a întrebat:

Salut,

Acum cateva zile am instalat Origin pentru a putea juca Fifa 14 Ultimate Team,insa atunci cand vreau sa dau Play, jocul nu se deschide. Mentionez ca daca intru unde am instalat Fifa 14 si dau pe fisierul Launch se deschide insa nu merge sa intru la Ultimate Team. Imi spune ca nu sunt conectat la Origin. Ce pot sa fac?

Multumesc.

1 răspuns:
| BlindaAlex a răspuns:

Fifa 14 este full doar cumparat asa ca... nu prea cred ca iti merge descarcat asa...