| andreiandronic a întrebat:

Acum cativa ani..am jucat un joc care imi plăcea foarte mult si am uitat cum se numeste...îl voi descrie putin in speranta ca voi putea sa imi spuna cineva cum se numeste :
-Jocul era offline...mergea si online dar eu pe vreamea aia nu aveam internet l-am luat de pe un CD big grin
-Imi alegeam un caracter si jucam cu el. puteam face level la caracter
-Puteam sa imi fac o armata de oameni sa distrug turnuri sau bosi
-Aveam si eu o baza. Era aparata de turnuri...
-Puteam controla mai multe caractere odata
-Stiu ca cand ucideam un boss primeam un cufar cu ceva itm...
-Pe harta nu vedeam.iar in locul pe unde mergeam ramanea vizibil.
-Jocul era ceva gen moba cu monstri si magii cred ca avea
- Seamana cu SpellForce 2 Shadow Wars
Cam atata stiu despre el...

7 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Seria warcraft

| marian5693 a răspuns:

Warcraft 3 cumva?

| Ryss a răspuns:

Metin? laughing

| Pandaaaaaaaa a răspuns:

Metin2, 4story?

| M0scraciun a răspuns:

Disciples

| GabrieL98KiDD a răspuns:

Seamana cu warcraft...
Altceva nu-mi vine in mite si am jucat si eu foarte multe jocuri...

| DeWing a răspuns:

Cred că este vorba despre Warcraft