| Sergius123 a întrebat:

Salut, acum ceva timp am rupt pinii coolerului când l-am demontat, acum pcu îmi sta pe jos pe-o parte, pe lat, dar coolerul sta, nu se mișcă stânga dreapta, rămâne stabil, răcește, cu streser pus ajunge la maxim 64 grade.
Credeți ca poate strica ceva în timp? Merita investit alți 300 de lei într-un cooler la fel?

Răspuns Câştigător
| GeorgianRaGe a răspuns:

Poti gasi un coller si mai ieftin nu trebuie neaparat de 300lei, si nu strica nimic in timp daca sta in acea pozitie.