| Plesescu_Johny_1973 a întrebat:

Salut acum seara stateam la pc si am vrut sa merg sa fac dus, cand sa merg sa aprind becul in camera s-a ars brusc a facut un pic de flama si pc-ul dupa aceea a inceput sa scoata un sunet ciudat, la sursa in spate, am oprit pc-ul, se tot auzea deoarece era conectata sursa la intrerupator, dupa am lasat un pic pc-ul sa mearga aprins si s-a potolit sunetul, nu se mai aude nimic, pc-ul l am cumparat acum 1 saptamana de pe mediagalaxy, inca am garantie, credeti ca trebuie sa ma duc sa i fac o verificare? acum nu mai scoate nici un sunet merge perfect

3 răspunsuri:
| WxRo a răspuns:

Fa un test la sursa cu occt

| MasterOfDark2017 a răspuns:

Fuga la garantie ca s-a stricat sursa, ai avut o cadere de tensiune

| sticlafărădop112 a răspuns:

Du-l in garantie, man nu sta ca s-a terminat sursarolling on the floor
e din cauza ca ai avut aceea cadere de tensiune!