| paulthegame a întrebat:

Salut again happy. ce jocuri imi recomandati la placa video de nvidia fx 5200 128 si procesor intel r pentium 4 -2.60 ghz. nu conteaza categoria joc sa fie

Răspuns Câştigător
| KarmaPolice a răspuns:

Http://www.nvidia.com/page/5200_games.html
http://www.nvidia.com/object/geforcefx_games.html
Battlefield 1942, Cossacks: The Art of War,Command & Conquer,jam Wars, ReturntoCastleWolfenstein, Starcraft(1),Warcraft 3, Wars
AvP (original), Unreal 2003/4, Quake 3, NFS Underground 2, Counter strike, Diablo 2 (cred ca si 3).
Cred ca poti juca aproape orice joc care este aparut pana prin 2006-2008, sau le poti juca la setari minime. Mai bine cauta tu ce joc vrei pe internet si vezi ce cerinte are si daca ti-l suporta placa