| DANIH1221 a întrebat:

Salut ajutati-ma am fifa 17 demo si imi merge bine mai sacadeaza cand scap fata in fata cu portarul da merge in rest perfect daca imi iau fifa 17 full imi va merge la fel am vazut ca in fifa 17 full o mai bagat ceva cand alearga jucatorul i se misca parul si la fani a mai bagat ceva imi va merge la fel fifa 17 full ca demo?

fifa 17 demo il am de pe origin si fifa 17 full il cumpar de pe g2a

Răspuns Câştigător
| Visatorul47 a răspuns:

Salut, În varianta demo..nu ai acces la diferite hărți și așa mai departe.în rest nu diferă cu nimic față de varianta full. Chiar dacă ai varianta full sau cea demo. vei avea aceiaș problemă. Pentru rezolvare. încearcă să dai setările pe low. happy