| IliadisJunior a întrebat:

Salut,ajutati-ma si pe mine va rog.Am in laptop Call of duty black ops 2 si mergea pana am dat o scanare la laptop.De atunci apare un scut in partea dreapta la iconita de singlepalyer si nu ma lasa sa joc, dau click, si nu merge, sta doar, nu se intampla nimic.Ce pot face ca sa dispara scutu ala, va rog ajutor, promit funda daca merge! happy

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Posibil ca antivirisul sa fi sters un fisier, incearca sa copii din nou ce ai in *stii tu unde*.

| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

Deschide-l din local disc c si incearca de acolo sa-l inchizi