| catalyn97 a întrebat:

Salut all am nevoie de ajutor mi-am descarcat acum de pe net hiroko2(un svr de mt) asta este a 3 oara si ieri am reformatat windowsul pana acum o luna mi-a mers a fost totul ok dar acum cateva saptamani am incercat sal pornesc si imi zice windows connot acces si nu stiu de ce si imi mai zice ca am virusi dar asta pana acum nu mai zis funda!

1 răspuns:
| q12 a răspuns:

Pai scaneazati windowsu cu antivirus (il gasesti pe net) si daca gasesti virusi ai stergi si reinstalezi metinu. daca nu merge inseamna ca trebuie reinstalat windowsu.