| Robyboss62 a întrebat:

Salut all! Am si eu o problema cu steamul. Vreau sa imi cumpar cs 1.6 dar nu am carduri gen visa,paypal, mastercand etc.Si vreau sa cumpar prin mesaj sau altceva.Am gasit o optiune numita "WebMoney" am dat pe ea si am vazut ca trebuie doar sa bifez ceva, nimic mai mult.Ce se intampla daca cumpar jocul prin acel WebMoney? Platesc mai mult internetul sau cum ar venii?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu are cum sa te taxeze la internet. Cel mai simplu, incearca prin paysafecard.

| Robyboss62 explică (pentru CM7YRE):

Si acel PaySafeCard cum e? Cum trebuie sa platesc si ce trebuie sa fac?

| Robyboss62 explică (pentru CM7YRE):

Uite idul meu Roby.forever62 da-mi add te rog si vorbim acolo sa ma lamuresc.