| S3Kkko a întrebat:

Salut all as vrea sa achizitionez un cont de 4story.ro Level:80+ ofer 50g pe joc.Nu conteaza tara,caracteru, rasa doar sa fie peste lvl 80.Astept raspunsuri aici sau pe id de messeger secret. discret1000.

1 răspuns:
| LeeSinLoL a răspuns:

50 de gold? Atat de putin valoreaza 1 cont de 80+? Frate eu mi-am vandut un cont aproape gol (avea doar o arba 20 craft) cu 3 milioane..NU cred ca vei gasi pe cineva care chiar sa iti dea un cont pentru 50 de gold