| anonim_4396 a întrebat:

Salut all vreau sa imi pun un nick name care sa il am 4 ever pentru jocuri gen metin sau altele. Dati si voi exemple dar nu copilaresti gen Crizatu... Vreau ceva sa inspire putin frica, adica ceva de genu "aoleu e." DAU FUNDA SI VOT

Răspuns Câştigător
| AlxAlexAlx a răspuns:

DareDevil, DevilLord, Dau. Divin, BestKiller, UltimateAssasin, KillerSkull, Collect.Your.Dead, KissMySword, Arrow ( aici depinde de character ), R.a.N.b.O, *ReXtoN*, Kappa, Sk1LL, ShadowKiller, Gambit, IceMan, FearMe // Sper ca te-am ajutat big grin

1 răspuns:
| Heys a răspuns:

Breska frumos nu? Allods Alions Teora Kaslo DevilFun Boblaughing