| ianprimarul a întrebat:

Salut! Am 13 ani si de cateva luni nu mai am ce sa ma mai joc. Zic mereu ca ma joc un joc si dupa cand ajung la pc nu mai am chef nici sa il aprind. Nu ma simt prea bine de cand nu ma mai joc pe calculator nu mai am nici o bucurie pe parcursul zilei in afara cea de a iesi afara. Inainte jucam league of legends, am luat ban pe main, mi-am cumparat cont, am luat ban si pe asta. Intreabarea este: ce metin imi recomandati? As dori un metin pvm medium-hard. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!

Ești în contradicție din ce reiese din textul de mai sus.
Metin este și el un joc. Cum se face că de Metin nu îți pierzi cheful de a mai juca ceva?

Sunt atâtea jocuri pe care le poți juca, gratis, de pe Steam, Epic Store, GOG, EA Origin, Ubisoft Uplay, Bethesda Launcher.
Plus alte jocuri la prețuri foarte mici de pe siteurile de unde poți cumpăra coduri de activare pe platformele menționate mai sus.

Din păcate nu pot să îți recomand server de Metin, nu am jucat.

Dar faptul că nu prea vrei să mai stai la calculator este foarte bine, este super faptul că vrei să stai pe afară și găsești bucurie din asta.