| Must2005 a întrebat:

Salut, am 2 conturi de csgo si unul l-am dat unui prieten, contul pe care i l-am dat a fost spart, daca isi face un cont nou si joaca cu hack, e posibil sa-mi iau eu ban sau contul lui fratemiu sau al unchiului care au fost logate in calculator cu mine?

Răspuns Câştigător
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Daca conturile au setate acelasi numar de telefon, atunci da

| Must2005 explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Dar nu am cum sa imi iau ban daca pe acel cont am jucat eu, l--am dat unui prieten, a schimbat email, parola, nr de tel si acum joaca cu hack nu?

| codrinmaestruldumelor a răspuns (pentru Must2005):

Nu, daca a schimbat tot si nu mai are nimic legat de celalat cont al tau atunci poti sta linisti

| Must2005 explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Multumesc mult!