| AEWPenta a întrebat:

Salut,am achizitionat recent un KIT Marvo KM413 cu mouse si tastatura inclusa totul bine si frumos, tastatura functioneaza ok, insa la mouse nu merge butonul click stanga, celelalte butoane merg ok insa fix acela nu merge si nu stiu ce sa ii fac. Am schimbat si portul USB insa degeaba, i-am facut si update la drivere si degeaba nu vrea.
O idee sau un sfat ce i-as putea face sa mearga?
Va multumesc.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Din pachet e defect din fabrica. Le pui pe toate inapoi in cutie si mergi cu bonul. Din cate stiu eu trebuie sa iti schimbe tot setul, chiar daca doar unul din produse e defect.