| GamEOfF a întrebat:

Am auzit ca jocul minecraft e tare as vrea sa ma apuc dar mai intai cer pareri pe o scara de 1 la 10 cat de tare e?

Răspuns Câştigător
| Mafios a răspuns:

9 - www.minecraft-romania.com pentru altele, ajutor servere etc!

3 răspunsuri:
| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pai 5 pentru ca is niste oameni de aia cares creati din patratele ataca ca un copil cu o jucarie si armele is 1 cm 5 ii da cei ce nu sau jucat inca cei ce sau jucat ii dau 1. Funda

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pai 2 cai pf nu-i real nici imaginar ii de copil 5 ani. funda

| 98Enigma a răspuns:

Eu ii dau un 8. E un joc bun un gameplay foarte bun grafica e ok (nu e nevoie de grafica buna ca un joc sa fie fain)Eu ti-l recomand dar depinde de tine daca il joci sau nu...